RuMAK/Losowania: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
mNie podano opisu zmian |
(Wyniki RuMAKA #1) |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
! Login | ! Login | ||
! Typ | ! Typ | ||
! | !Minimalny rozmiar | ||
! Sposób ukrycia | ! Sposób ukrycia | ||
! Miejsce/temat | ! Miejsce/temat | ||
|- | |- | ||
| | |CMS i Emi :) | ||
|tradycyjna | |tradycyjna | ||
| | |joker | ||
| | |wisielec | ||
|nauka / edukacja | |||
|- | |||
|r00t7 | |||
|nietypowa | |||
|normalna | |||
|w krainie absurdu | |||
|mazowieckie symbole | |||
|- | |||
|martuś | |||
|multi | |||
|joker | |||
|scenariusz/fabuła | |||
|na ekranie / na papierze | |||
|- | |||
|serengeti | |||
|tradycyjna | |||
|normalna | |||
|kameleon | |||
|mazowieckie symbole | |mazowieckie symbole | ||
|- | |- | ||
| | |p_nowik | ||
| | |tradycyjna | ||
| | |joker | ||
| | |kameleon | ||
| | |industrialnie | ||
|- | |||
|vilkolak & robcon | |||
|wydarzenie/joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|madzix-13 | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|Błękitna 6 Team | |||
|joker | |||
|joker | |||
|wymagane dodatkowe | |||
narzędzie | |||
|nauka / edukacja | |||
|- | |||
|mimi29 | |||
|tradycyjna | |||
|mała | |||
|miejski | |||
|osoba / postać | |||
|- | |||
|Czajorek | |||
|multi | |||
|joker | |||
|leśny | |||
|bajki / legendy | |||
|- | |||
|Cinnamon | |||
|tradycyjna | |||
|mała | |||
|joker | |||
|na ekranie / na papierze | |||
|- | |||
|Elvis7 | |||
|tradycyjna | |||
|joker | |||
|miejski | |||
|joker | |||
|- | |||
|joju | |||
|tradycyjna | |||
|mała | |||
|ekstremalnie | |||
|widok / krajobraz | |||
|- | |||
|zueira | |||
|joker | |||
|joker | |||
|ekstremalnie | |||
|nauka / edukacja | |||
|- | |||
|keram58 | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|azhag | |||
|tradycyjna | |||
|joker | |||
|ekstremalnie | |||
|żywioły | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:RuMAK]] | [[Kategoria:RuMAK]] | ||
Wersja z 12:11, 29 sty 2017
RuMAK #1
| Login | Typ | Minimalny rozmiar | Sposób ukrycia | Miejsce/temat |
|---|---|---|---|---|
| CMS i Emi :) | tradycyjna | joker | wisielec | nauka / edukacja |
| r00t7 | nietypowa | normalna | w krainie absurdu | mazowieckie symbole |
| martuś | multi | joker | scenariusz/fabuła | na ekranie / na papierze |
| serengeti | tradycyjna | normalna | kameleon | mazowieckie symbole |
| p_nowik | tradycyjna | joker | kameleon | industrialnie |
| vilkolak & robcon | wydarzenie/joker | joker | joker | joker |
| madzix-13 | joker | joker | joker | joker |
| Błękitna 6 Team | joker | joker | wymagane dodatkowe
narzędzie |
nauka / edukacja |
| mimi29 | tradycyjna | mała | miejski | osoba / postać |
| Czajorek | multi | joker | leśny | bajki / legendy |
| Cinnamon | tradycyjna | mała | joker | na ekranie / na papierze |
| Elvis7 | tradycyjna | joker | miejski | joker |
| joju | tradycyjna | mała | ekstremalnie | widok / krajobraz |
| zueira | joker | joker | ekstremalnie | nauka / edukacja |
| keram58 | joker | joker | joker | joker |
| azhag | tradycyjna | joker | ekstremalnie | żywioły |