RuMAK/Losowania: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
m (→RuMAK #1) |
(→RuMAK #2: dogrywka losowania) |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 121: | Linia 121: | ||
|joker | |joker | ||
|na bezczela | |na bezczela | ||
|widok/krajobraz | |widok / krajobraz | ||
|- | |- | ||
|Cinnamon | |Cinnamon | ||
| Linia 134: | Linia 134: | ||
|wisielec | |wisielec | ||
|osoba/postać | |osoba/postać | ||
|- | |||
|CMS | |||
|quiz | |||
|joker | |||
|ekstremalnie | |||
|żywioły | |||
|- | |||
|madzix-13 | |||
|quiz | |||
|duża | |||
|joker | |||
|żywioły | |||
|- | |||
|Fotoimpresje | |||
|multi | |||
|duża | |||
|joker | |||
|nauka / edukacja | |||
|- | |||
|Robcon | |||
|nietypowa | |||
|normaln | |||
|wymagane dodatkowe | |||
narzędzie | |||
|historia Mazowsza | |||
|- | |||
|r00t7 | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|martuś | |||
|wydarzenie/joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|WASYLPL | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|joker | |||
|- | |||
|azhag | |||
|multi | |||
|normalna | |||
|cud myśli technicznej | |||
|nauka / edukacja | |||
|- | |||
|lukuj | |||
|nietypowa | |||
|joker | |||
|joker | |||
|żywioły | |||
|- | |||
|p_nowik | |||
|tradycyjna | |||
|mała | |||
|leśny | |||
|widok / krajobraz | |||
|- | |||
|michael50 | |||
|joker | |||
|joker | |||
|cud myśli technicznej | |||
|historia Mazowsza | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:RuMAK]] | [[Kategoria:RuMAK]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:32, 19 mar 2017
RuMAK #1
| Login | Typ | Minimalny rozmiar | Sposób ukrycia | Miejsce/temat |
|---|---|---|---|---|
| CMS i Emi :) | tradycyjna | joker | wisielec | nauka / edukacja |
| r00t7 | nietypowa | normalna | w krainie absurdu | mazowieckie symbole |
| martuś | multi | joker | scenariusz/fabuła | na ekranie / na papierze |
| serengeti | tradycyjna | normalna | kameleon | mazowieckie symbole |
| p_nowik | tradycyjna | joker | kameleon | industrialnie |
| vilkolak & robcon | wydarzenie/joker | joker | joker | joker |
| madzix-13 | joker | joker | joker | joker |
| Błękitna 6 Team | joker | joker | wymagane dodatkowe
narzędzie |
nauka / edukacja |
| mimi29 | tradycyjna | mała | miejski | osoba / postać |
| Czajorek | multi | joker | leśny | bajki / legendy |
| Cinnamon | tradycyjna | mała | joker | na ekranie / na papierze |
| Elvis7 | tradycyjna | joker | miejski | joker |
| joju | tradycyjna | mała | ekstremalnie | widok / krajobraz |
| zueira | joker | joker | ekstremalnie | nauka / edukacja |
| keram58 | joker | joker | joker | joker |
| azhag | tradycyjna | joker | ekstremalnie | żywioły |
RuMAK #2
| Login | Typ | Minimalny rozmiar | Sposób ukrycia | Miejsce/temat |
|---|---|---|---|---|
| Cezex | tradycyjna | joker | na bezczela | widok / krajobraz |
| Cinnamon | joker | joker | poza miastem | joker |
| Błęktina 6 | quiz | joker | wisielec | osoba/postać |
| CMS | quiz | joker | ekstremalnie | żywioły |
| madzix-13 | quiz | duża | joker | żywioły |
| Fotoimpresje | multi | duża | joker | nauka / edukacja |
| Robcon | nietypowa | normaln | wymagane dodatkowe
narzędzie |
historia Mazowsza |
| r00t7 | joker | joker | joker | joker |
| martuś | wydarzenie/joker | joker | joker | joker |
| WASYLPL | joker | joker | joker | joker |
| azhag | multi | normalna | cud myśli technicznej | nauka / edukacja |
| lukuj | nietypowa | joker | joker | żywioły |
| p_nowik | tradycyjna | mała | leśny | widok / krajobraz |
| michael50 | joker | joker | cud myśli technicznej | historia Mazowsza |