Dyskusja użytkownika:Brasia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
|- | |- | ||
| || [http://chlewiska.mtip.pl/ Reymontówka w Chlewiskach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8GMF OP8GMF] || | | || [http://chlewiska.mtip.pl/ Reymontówka w Chlewiskach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8GMF OP8GMF] || | ||
|- | |||
| || muzeum rybackie || pomorskie || [https://opencaching.pl/OP8HDY OP8HDY] || | |||
|- | |||
| || [http://www.muzeumpowstanslaskich.pl/ Muzeum Powstań Śląskich] || śląskie || [https://opencaching.pl/OP8ANY OP8ANY] || | |||
|- | |- | ||
| || [https://opencaching.pl/ ?] || ? || [https://opencaching.pl/? ?] || | | || [https://opencaching.pl/ ?] || ? || [https://opencaching.pl/? ?] || | ||
Wersja z 14:52, 14 maj 2019
Współpracujemy z...
Współpraca z różnymi instytucjami jest zawsze dla nas nowym doświadczeniem i wyzwaniem, w efekcie którego powstają kolejne ciekawe skrzynki. Poniżej lista instytucji, z którymi współpracujemy.
| Lp. | nazwa | województwo | forma współpracy | uwagi |
|---|---|---|---|---|
| # | UM Kwidzyn | pomorskie | OpenKwidzyn | |
| # | Park Narodowy Gór Stołowych | dolnośląskie | skrzynki na terenie Parku, publikacje | |
| # | Kampinoski Park Narodowy | mazowieckie | współpraca przy zakładaniu skrzynek | |
| Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku | zachodniopomorskie, pomorskie | Geościeżka | ||
| Muzeum Powstańców Wielkopolskich w Lusowie | wielkopolskie | OP8WWZ | ||
| Brama Poznania | wielkopolskie | OP82KH | ||
| Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej | lubelskie | OP8GPZ | ||
| Reymontówka w Chlewiskach | mazowieckie | OP8GMF | ||
| muzeum rybackie | pomorskie | OP8HDY | ||
| Muzeum Powstań Śląskich | śląskie | OP8ANY | ||
| ? | ? | ? | ||
| ? | ? | ? |
Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: COG <at> opencaching.pl