Dyskusja:Strona główna

Z OpenGeoWiki
Wersja z dnia 13:20, 7 lis 2012 autorstwa Etna&mars (dyskusja | edycje) (Wycofano edycje użytkownika Etna&mars (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Following.)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Literówki

W pierwszym zdaniu ostatniego akapitu roi się od literówek "OpenCaching PL jest reginalnym otwartym systemem w języku polskim obsługującym bazę danych skrzynek generlanie skoncentorwany na teren Polski." - poprawiłbym to sam ale edycja jest zablokowana.


Jak rozpocząć zabawę w geocaching ?

W punkcie: 1. Przeczytaj kilka podstawowych informacji proponowałbym dodanie linku do Kodeksu Geocachera

ramka nawigacja

Po kliknięciu na wykaz artykułów, pokazuje się wyłącznie wykaz artykułów kategorii Geocaching. Może lepiej by było jakby się wyświetlały wszystkie?

linki zewnętrzne na stronie głównej

chciałem otworzyć dyskusję dotyczącą części głównej strony: Jak rozpocząć zabawę w geocaching?, a dokładniej punktu 3.

Mianowicie w zdaniu: Zarejestruj się w serwisie z bazą skrzynek i korzystając z działającej tam wyszukiwarki lub interaktywnej mapy wybierz skrzynkę w swojej okolicy zamiast wewnętrznych linków do artykułów znajdujących się na geowiki, (np: internetowa baza skrzynek) są zamieszczone linki zewnętrzne do oc.pl. Proponuję tutaj zmianę na link wewnętrzny do artykułu na geowiki, zwłaszcza, że zaraz pod spodem są linki do oc.pl.

--Nemrodek 10:40, 17 sie 2008 (CEST)

Moja propozycja: (niestety możliwość edycji strony została zablokowana)

Zarejestruj się w serwisie z bazą skrzynek i korzystając z działającej tam wyszukiwarki lub interaktywnej mapy lub za pomocą wtyczki do programu Google Earth wybierz skrzynkę w swojej okolicy.

Linki zewnętrzne do wyszukiwarki i interaktywnej mapy oc.pl przenieść do działu OpenCaching Polska a usunąć wzmiankę o google earth, żeby nie dublować.

Hej, dzięki, zmieniłem link do "serwisu z bazą skrzynek" i dodałem link do wtyczki Google Earth. Shchenka 09:12, 29 sie 2008 (CEST)

wiki.opencaching.de

Hello,

we have created a new Wiki für OC.de, and we have also added interlanguage links to wiki.opencaching.pl. It would be great if you could enable interwikis for de, so that I could add backlinks from pl to de.

As admin, you can enable this at Special Pages : View and Edit Interwiki data. There you must add the following new interwiki prefix:

Prefix: de URL http://wiki.opencaching.de/index.php/$1

Then I would care for the rest.

--Following 18:07, 24 paź 2012 (UTC)