Dyskusja użytkownika:Wikiadmin

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hej, mam taki pomysł (do rozważenia). Może lepiej byłoby, gdybyś nie używał nicka "wikiadmin" bo to może wpływać onieśmielająco na nowe osoby edytujące OGW, którym może się wydawać, że nie wolno im edytować "Twoich" artykułów etc. Chyba, że taki jest cel, to przepraszam. Pozdrawiam. Shchenka 10:50, 3 wrz 2007 (CEST)

Jakieś zamieszanie przy przenoszeniu ?

Rzuć okiem na http://opencaching.pl/wiki/index.php?title=Dyskusja:O_przysz%C5%82o%C5%9Bci_geocachingu_z_u%C5%9Bmiechem&action=history

Wydaje mi się, że to jest historia jakiejś innej strony niż strony dyskusji artykułu O przyszłości geocachingu z uśmiechem. Nie jestem pewien jak/kiedy to się stało i czy podobne rzeczy dotyczą też innych stron. Shchenka 19:07, 24 kwi 2008 (CEST)

Kalendarium

Może dopisz do kalendarium dzień przeniesienia serwisu na nowy serwer (tak dla potomności). Znasz szczególy, więc lepiej Ty to zrób. Shchenka 12:03, 14 maj 2008 (CEST)

Dodałem --Waldek 12:14, 14 maj 2008 (CEST)

Ocena skrzynek

Nie pisałem artykułu o ocenie skrzynek na razie celowo, bo chciałem, żeby temat się trochę "uleżał" i żeby wygasły różne kontrowersje. Pisząc teraz ryzykowałbym, że będę prezentował tylko swój punkt widzenia. Wolę poczekać do zakończenia dyskusji i wtedy to jakoś podsumować. Shchenka 11:13, 4 lip 2008 (CEST)

OK ja tylko dodalem mu te elementy ze artykul wymaga dopracowania :-) (Waldek sp2ong)