Skrzynka typu Wydarzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
m (1 wersji)
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
W przypadku '''skrzynki tradycyjnej''' na miejscu o wskazanych [[współrzędne|współrzędnych]] znajdziesz [[skrzynka|skrzynkę]] - pojemnik z [[dziennik papierowy|dziennikiem papierowym]]. Często w pojemniku są też małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz, w miarę możliwości o nie mniejszej wartości. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko [[dziennik]], w który się wpisujesz. Szczególnym przypadkiem skrzynki tradycyjnej jest [[skrzynka typu Drive-in]].
+
'''Skrzynki typu wydarzenie''' jest to rodzaj [[skrzynka wirtualna|skrzynki wirtualnej]] używany do oznaczenia spotkania [[geocacher]]ów w zaplanowanym terminie na miejscu o podanych współrzędnych. Szczególnym przypadkiem takiej skrzynki jest [[CITO]].
  
[[Kategoria:Słownik]]
+
[[Kategoria:Słownik]]
 +
[[Kategoria:Typy skrzynek]]

Wersja z 18:43, 20 sty 2008

Skrzynki typu wydarzenie jest to rodzaj skrzynki wirtualnej używany do oznaczenia spotkania geocacherów w zaplanowanym terminie na miejscu o podanych współrzędnych. Szczególnym przypadkiem takiej skrzynki jest CITO.