Skrzynka typu Wydarzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(New page: Na wskazanych współrzędnych skrzynki znajdziesz pojemnik z dziennikiem. Często w pojemniku są małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp). Ogólna zasada: jesli bierzesz...)
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
Na wskazanych współrzędnych skrzynki znajdziesz pojemnik z [[dziennik|dziennikiem]]. Często w pojemniku są małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp). Ogólna zasada: jesli bierzesz rzecz w zamian zostawiasz inną rzecz. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro wtedy zawiera ona tylko [[dziennik]], w który się wpisujesz.
+
Na miejscu o wskazanych współrzędnych znajdziesz skrzynkę - pojemnik z [[dziennik|dziennikiem]]. Często w pojemniku są małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko [[dziennik]], w który się wpisujesz.
  
 
[[Kategoria:Słownik]]
 
[[Kategoria:Słownik]]

Wersja z 07:33, 17 sie 2007

Na miejscu o wskazanych współrzędnych znajdziesz skrzynkę - pojemnik z dziennikiem. Często w pojemniku są małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko dziennik, w który się wpisujesz.