Skrzynka typu Wydarzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
m
Linia 1: Linia 1:
W przypadku '''skrzynki tradycyjnej''' na miejscu o wskazanych [[współrzędne|współrzędnych]] znajdziesz [[skrzynka|skrzynkę]] - pojemnik z [[papierowy dziennik|papierowym dziennikiem]]. Często w pojemniku są też małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz, w miarę możliwości o nie mniejszej wartości. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko [[dziennik]], w który się wpisujesz.
+
W przypadku '''skrzynki tradycyjnej''' na miejscu o wskazanych [[współrzędne|współrzędnych]] znajdziesz [[skrzynka|skrzynkę]] - pojemnik z [[dziennik papierowy|dziennikiem papierowym]]. Często w pojemniku są też małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz, w miarę możliwości o nie mniejszej wartości. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko [[dziennik]], w który się wpisujesz.
  
 
[[Kategoria:Słownik]]
 
[[Kategoria:Słownik]]

Wersja z 07:38, 17 sie 2007

W przypadku skrzynki tradycyjnej na miejscu o wskazanych współrzędnych znajdziesz skrzynkę - pojemnik z dziennikiem papierowym. Często w pojemniku są też małe prezenty (CD, breloczek, maskotka itp.). Ogólna zasada: jeśli bierzesz rzecz - w zamian zostawiasz inną rzecz, w miarę możliwości o nie mniejszej wartości. Jeśli rozmiary skrzynki są mikro, wtedy zawiera ona tylko dziennik, w który się wpisujesz.