Użyteczne pliki związane z OC PL

Z OpenGeoWiki
Wersja z dnia 20:19, 9 paź 2016 autorstwa Czarodziej (dyskusja | edycje) (Martwy link)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Logbook1.jpg
Logbook2.jpg

Logbook skrzynki


Etykietka z informacjami

Dwustronna etykietka do umieszczenia w skrzynce zawierająca podstawowe informacje dla znalazcy;

Etykietki.jpg


 • Etykietka z informacjami rozmiar 3,2 x 5 cm Przeznaczona do chowania w małych skrzynkach. Zawiera podstawowe informacje o zabawie i skrzynce. Uchroni kesza przed zniszczeniem, kradzieżą przez osoby postronne.

  Plik do wydruku jednostronnego, format A4, zawiera 16 etykietek 3,2 x 5cm. Po wydrukowaniu należy wyciąć, złożyć na pół i zalaminować.
 • Etykietka z informacjami rozmiar 6,3 x 9 cm Przeznaczona do chowania w skrzynkach o wielości normalnej bądź dużej. Zawiera podstawowe informacje o zabawie i skrzynce. Uchroni kesza przed zniszczeniem, kradzieżą przez osoby postronne.

  Plik do wydruku dwustronnego, (dwie strony na jednej kartce) format A4, zawiera 8 etykietek 6,3 x 9cm. Po wydrukowaniu należy wyciąć i zalaminować.


 • Etykietka z informacjami rozmiar 3,2 x 5 cm Przeznaczona do chowania w skrzynkach o wielości normalnej bądź dużej. Zawiera podstawowe informacje o zabawie i skrzynce. Uchroni kesza przed zniszczeniem, kradzieżą przez osoby postronne.

  Plik do wydruku jednostronnego, (dwie strony na jednej kartce) format A4, zawiera 8 etykietek 6,3 x 9cm. Po wydrukowaniu należy wyciąć, złożyć na pół i zalaminować.


    Plik do wydruku jednostronnego, (dwie strony na jednej kartce) format A4, zawiera 8 etykietek. Po wydrukowaniu należy wyciąć, złożyć w pół i zalaminować.

Skrzynka Dead Drop

Nalepka na skrzynkę

Wlepka do skrzynki/opisu kesza

Etykiety do GeoKretów

Certyfikat FTF

Wtyczki do programów

 • Wtyczka do programu Mapsource Garmin dla OC Polska TUTAJ Instalacja w Mapsource : Edycja->Preferencje -> Łącza Internetowe -> Dołącz Łącze Internetowe -> Wybrać plik OpenCachingPL.wlx i zatwierdzić
 • Wtyczka do programu Google Earth dla OC Polska TUTAJ
 • Wtyczka do programu Google Earth dla OC Niemcy TUTAJ
 • Wtyczka do programu Google Earth dla OC UK TUTAJ
 • Wtyczka do programu Google Earth dla OC Czeska Republika TUTAJ

AutoMapa

Loga i bannery

Inne grafiki

Inne narzędzia

Prezentacje PPT