Współpraca: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Współpraca z różnymi instytucjami jest zawsze dla nas nowym doświadczeniem i wyzwaniem, w efekcie którego powstają kolejne ciekawe skrzynki. Poniżej lista instyt...") |
(Uzupełnienie informacji) |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.akkampinos.pl/ AK Kampinos] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=366 GŚ Szlakiem "Grupy Kampinos"] i [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=134 GŚ Nieśmiertelni 39] || | | [http://www.akkampinos.pl/ AK Kampinos] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=366 GŚ Szlakiem "Grupy Kampinos"] i [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=134 GŚ Nieśmiertelni 39] || | ||
|- | |||
| [https://poznan.ipn.gov.pl// IPN Poznań] || wielkopolskie || [https://opencaching.pl/viewprofile.php?userid=122218 Skrzynki użytkownika] || | |||
|- | |- | ||
| [https://kampinoski-pn.gov.pl/ Kampinoski Park Narodowy] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8A1R OP8A1R] i [https://opencaching.pl/OP8CRJ OP8CRJ] || | | [https://kampinoski-pn.gov.pl/ Kampinoski Park Narodowy] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8A1R OP8A1R] i [https://opencaching.pl/OP8CRJ OP8CRJ] || | ||
Linia 26: | Linia 28: | ||
| [http://chlewiska.mtip.pl/ Reymontówka w Chlewiskach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8GMF OP8GMF] || | | [http://chlewiska.mtip.pl/ Reymontówka w Chlewiskach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8GMF OP8GMF] || | ||
|- | |- | ||
| | | Muzeum Rybackie || pomorskie || [https://opencaching.pl/OP8HDY OP8HDY] || | ||
|- | |- | ||
| [http://www.muzeumpowstanslaskich.pl/ Muzeum Powstań Śląskich] || śląskie || [https://opencaching.pl/OP8ANY OP8ANY] || | | [http://www.muzeumpowstanslaskich.pl/ Muzeum Powstań Śląskich] || śląskie || [https://opencaching.pl/OP8ANY OP8ANY] || | ||
Linia 56: | Linia 58: | ||
| [https://www.1944.pl/ Muzeum Powstania Warszawskiego] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP2072 OP2072] || | | [https://www.1944.pl/ Muzeum Powstania Warszawskiego] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP2072 OP2072] || | ||
|- | |- | ||
| [www.fotoplastikonwarszawski.pl/ Fotoplastikon] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP1319 OP1319] || | | [http://www.fotoplastikonwarszawski.pl/ Fotoplastikon] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP1319 OP1319] || | ||
|- | |- | ||
| [http://palmiry.muzeumwarszawy.pl/ Muzeum Pamięci w Palmirach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8FMU OP8FMU] || | | [http://palmiry.muzeumwarszawy.pl/ Muzeum Pamięci w Palmirach] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8FMU OP8FMU] || | ||
Linia 63: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| [https://warsawtour.pl/wit/ Warszawska Informacja Turystyczna] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8SW3 OP8SW3] || | | [https://warsawtour.pl/wit/ Warszawska Informacja Turystyczna] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8SW3 OP8SW3] || | ||
|- | |||
|Nadleśnictwo Trzebież i Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=160 GŚ Projekt GRYF] | |||
| | |||
|- | |||
|[http://muzeum.koszalin.pl/ Muzeum w Koszalinie] | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=77654 OP9871] | |||
| | |||
|- | |||
|[https://muzeumsp.pl/muzeum-obrony-przeciwlotniczej/ MUZEUM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ W KOSZALINIE im. płk Stanisława Paszkiewicza] | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP9HAZ OP9HAZ] | |||
| | |||
|} | |} | ||
Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: | Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: cog <at> opencaching.pl |
Aktualna wersja na dzień 13:48, 24 maj 2023
Współpraca z różnymi instytucjami jest zawsze dla nas nowym doświadczeniem i wyzwaniem, w efekcie którego powstają kolejne ciekawe skrzynki. Poniżej lista instytucji, z którymi współpracujemy.
Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: cog <at> opencaching.pl