Współpraca: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie informacji) |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.akkampinos.pl/ AK Kampinos] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=366 GŚ Szlakiem "Grupy Kampinos"] i [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=134 GŚ Nieśmiertelni 39] || | | [http://www.akkampinos.pl/ AK Kampinos] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=366 GŚ Szlakiem "Grupy Kampinos"] i [https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=134 GŚ Nieśmiertelni 39] || | ||
|- | |||
| [https://poznan.ipn.gov.pl// IPN Poznań] || wielkopolskie || [https://opencaching.pl/viewprofile.php?userid=122218 Skrzynki użytkownika] || | |||
|- | |- | ||
| [https://kampinoski-pn.gov.pl/ Kampinoski Park Narodowy] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8A1R OP8A1R] i [https://opencaching.pl/OP8CRJ OP8CRJ] || | | [https://kampinoski-pn.gov.pl/ Kampinoski Park Narodowy] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8A1R OP8A1R] i [https://opencaching.pl/OP8CRJ OP8CRJ] || | ||
Linia 63: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| [https://warsawtour.pl/wit/ Warszawska Informacja Turystyczna] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8SW3 OP8SW3] || | | [https://warsawtour.pl/wit/ Warszawska Informacja Turystyczna] || mazowieckie || [https://opencaching.pl/OP8SW3 OP8SW3] || | ||
|- | |||
|Nadleśnictwo Trzebież i Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/powerTrail.php?ptAction=showSerie&ptrail=160 GŚ Projekt GRYF] | |||
| | |||
|- | |||
|[http://muzeum.koszalin.pl/ Muzeum w Koszalinie] | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=77654 OP9871] | |||
| | |||
|- | |||
|[https://muzeumsp.pl/muzeum-obrony-przeciwlotniczej/ MUZEUM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ W KOSZALINIE im. płk Stanisława Paszkiewicza] | |||
|zachodniopomorskie | |||
|[https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP9HAZ OP9HAZ] | |||
| | |||
|} | |} | ||
Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: | Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: cog <at> opencaching.pl |
Aktualna wersja na dzień 13:48, 24 maj 2023
Współpraca z różnymi instytucjami jest zawsze dla nas nowym doświadczeniem i wyzwaniem, w efekcie którego powstają kolejne ciekawe skrzynki. Poniżej lista instytucji, z którymi współpracujemy.
Jeśli reprezentujesz podmiot, który współpracuje lub ma zamiar podjąć współpracę z naszym serwisem a nie ma go w powyższym spisie daj nam znać na mail: cog <at> opencaching.pl