RuMAK: Różnice pomiędzy wersjami

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzenie strony)
 
Nie podano opisu zmian
Linia 5: Linia 5:
= Spotkania =
= Spotkania =


Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 stycznia, dokładny czas i miejsce w trakcie ustalania: [http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8KC5 RuMAK #1, czyli poszły konie po betonie]
Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 stycznia w Siedlcach, w restauracji Brofakturze od godziny 15-16: [http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8KC5 RuMAK #1, czyli poszły konie po betonie]
 
Przed spotkaniem zapraszamy do wspólnego keszowania w mieście. Dzięki uprzejmości Błękitnych w dniu wydarzenia opublikowana zostanie nowa geościeżka.


== Minione spotkania ==
== Minione spotkania ==


# [http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8K5L RuMAK #0, czyli podsumowanie MIAU i co dalej?]
# [http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8K5L RuMAK #0, czyli podsumowanie MIAU i co dalej?] <br />„Zerowe” spotkanie organizacyjne. Bez losowania.
 
„Zerowe” spotkanie organizacyjne. Bez losowania.


= Zasady =
= Zasady =

Wersja z 21:18, 4 sty 2017

RuMAK, czyli Ruletkowa Mazowiecka Akcja Keszotwórcza, to inicjatywa mazowieckich keszerów, której celem jest integracja lokalnych keszerów oraz zwiększenie stanu skrzynek w naszym województwie. Spotykamy się co miesiąc, aby wymienić się wrażeniami i pomysłami, oraz pogadać na wszelkie inne tematy.

Przy okazji losujemy parametry skrzynek do założenia. Założone w ramach akcji kesze są zgromadzone w geościeżkę i biorą udział w minikonkursie, a na koniec roku zwycięzcy otrzymają symboliczne nagrody.

Spotkania

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 stycznia w Siedlcach, w restauracji Brofakturze od godziny 15-16: RuMAK #1, czyli poszły konie po betonie

Przed spotkaniem zapraszamy do wspólnego keszowania w mieście. Dzięki uprzejmości Błękitnych w dniu wydarzenia opublikowana zostanie nowa geościeżka.

Minione spotkania

  1. RuMAK #0, czyli podsumowanie MIAU i co dalej?
    „Zerowe” spotkanie organizacyjne. Bez losowania.

Zasady

Podczas spotkania każdy z uczestników losuje typ, rozmiar, sposób ukrycia oraz miejsce/temat kesza. Założyciel kolejnego wydarzenia – z racji konieczności organizacji i skrzynki, i spotkania, a także by zachęcić do zakładania wydarzeń – w kwestii kesza ma wolną rękę, automatycznie przyjmujemy, że ma 4 jokery.

Szczegółowe zasady inicjatywy zebrane są na osobnej podstronie.

Losowania

Wyniki losowań z poszczególnych spotkań dostępne będą na osobnej podstronie

Podobne inicjatywy

(Lista podobnych akcji).