Skrzynka webcam: Różnice pomiędzy wersjami

Z OpenGeoWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (Zabezpieczył(a) „Skrzynka webcam”: Zależność od regulaminu ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze)))
(Uzupełnienie definicji o dane przenoszone ze strony "Typy skrzynek")
 
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''Skrzynka webcam''' jest to [[skrzynka wirtualna]] założona w starannie wybranym miejscu, w którym znajduje się kamera internetowa. Przy poszukiwaniu tego typu skrzynki celem jest zrobienie zdjęcia z tej kamery, na którym będziesz widoczny. Zadanie to wymaga wykorzystania mobilnego połączenia z Internetem. Można także skorzystać z pomocy przyjaciela, który będzie obserwował obraz z kamery w Internecie i zapisze obrazek wtedy, kiedy będziesz widziany w kadrze. To zdjęcie dołączamy do [[dziennik internetowy|internetowego logu skrzynki]].
+
'''Skrzynka webcam''' jest to [[skrzynka wirtualna]] założona w starannie wybranym miejscu, w którym znajduje się kamera internetowa. Przy poszukiwaniu tego typu skrzynki celem jest zrobienie zdjęcia z tej kamery, na którym będziesz widoczny. Zadanie to może wymagać wykorzystania mobilnego połączenia z Internetem. Można także skorzystać z pomocy przyjaciela, który będzie obserwował obraz z kamery w Internecie i zapisze obrazek wtedy, kiedy będziesz widziany w kadrze. To zdjęcie dołączamy do [[Log|internetowego logu skrzynki]]. Skrzynka tego typu nie posiada fizycznego pojemnika ani [[Logbook|logbooka]].
  
W chwili obecnej możliwość zakładania nowych skrzynek webcam jest zablokowana.  
+
Skrzynki tego typu można było rejestrować do 23 maja 2009 roku.  
  
 +
== Zobacz także ==
 +
* [[Typ skrzynki]]
 
[[Kategoria:Słownik]]
 
[[Kategoria:Słownik]]
 
[[Kategoria:Typy skrzynek]]
 
[[Kategoria:Typy skrzynek]]
 
[[Kategoria:Opencaching PL]]
 
[[Kategoria:Opencaching PL]]

Aktualna wersja na dzień 16:04, 2 lip 2017

Skrzynka webcam jest to skrzynka wirtualna założona w starannie wybranym miejscu, w którym znajduje się kamera internetowa. Przy poszukiwaniu tego typu skrzynki celem jest zrobienie zdjęcia z tej kamery, na którym będziesz widoczny. Zadanie to może wymagać wykorzystania mobilnego połączenia z Internetem. Można także skorzystać z pomocy przyjaciela, który będzie obserwował obraz z kamery w Internecie i zapisze obrazek wtedy, kiedy będziesz widziany w kadrze. To zdjęcie dołączamy do internetowego logu skrzynki. Skrzynka tego typu nie posiada fizycznego pojemnika ani logbooka.

Skrzynki tego typu można było rejestrować do 23 maja 2009 roku.

Zobacz także